Chemisept FG jalgade antiseptikum 250 ml pihusti

CH-CHEMIFG100

Nimi:Chemisept FG jalgade antiseptikum 250 ml pihusti

Suurused: 250 ml

Lisainfo: CHEMISEPT FG on efektiivne vahend jalgade antiseptikaks. Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid ning viiruseid.
Väga efektiivne dermatofüütide, pärm- ja hallitusseente suhtes. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat Küünte seenhaiguse korral medikamentoosse ravi ajal ning 6 kuud peale seda soovitatakse töödelda õhtuti jalgu ja jalanõusid CHEMISEPT FG-ga, piserdades lahust jalgadele ja jalanõudesse ning lastes kuivada.
KASUTAMINE: • Pihustada kuivadele jalgadele ja lasta kuivada. Toimeaeg 30 sekundit.
• Sobib kasutamiseks jalgade pihustusseadmetes. Pihustusseadmete düüsid on paigutatud nii, et saavutatakse jalaselja- ja laba täielik niisutamine.
• Jalanõude desinfitseerimine. Kontrollida, kas jalanõud on alkoholikindlad, seejärel pihustada jalanõudesse, jälgida, et kõik jalanõude sisepinnad oleksid kaetud, lasta kuivada. Soovitav läbi viia õhtuti. Samuti on soovitav desinfitseerida sokke. Jalanõusid ja sokke võib töödelda ka 0,3% Chemipharm Des New lahusega (täpsem info tootejuhendil).
ETTEVAATUSABINÕUD: Vahend on tuleohtlik
Hoida eemale süttimisallikast-Mitte suitsetada!
Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Materjal: Puhas ja vähelenduv etüülalkohol

Toote eelised:

Tugevad küljed: etüülalkoholi, mis pihustades ei põhjusta hingamisteede ärritust.
Sobib alkoholi taluvate jalanõude kiireks desinfektsiooniks. Vähendab jalgade higistamist ning sellest tuleneva ebameeldiva lõhna tekkimist.
Likvideerib naha ja küünte seenhaiguste jaoks sobiva keskkonna. Nahakaitsekomponentide sisalduse tõttu aitab taastada naha kaitsefunktsioone. Toode on väga nahasõbralik.

Kasutusalad: Sobib kasutamiseks jalgade pihustusseadmetes. Pihustusseadmete düüsid on paigutatud nii, et saavutatakse jalaselja- ja laba täielik niisutamine.

Klikkige pildil, et vaadata seda suurelt!
Kood Vöötkood Suurus Värv Hind
(km-ga)
Lisa korvi*
CH-CHEMIFG100 4742124000158 250 ml 7.10 

* Kasti märgi tellitav kogus ning siis vajuta nupule Lisa

 Toode vastab EN 1275, EN 13727 nõuetele.