Hingav keemiakaitsekombinesoon kapuutsiga DELTATEK ® 6000 - HETKEL POLE SAADAVAL!

DT221

Nimi: Hingav keemiakaitsekombinesoon kapuutsiga DELTATEK ® 6000 - HETKEL POLE SAADAVAL!

Suurused: M, L, XL, XXL

Lisainfo: Hingav mitte- kootud keemiakaitsekombinesoon elastse kapuutsiga on mõeldud lühiajaliseks kaitseks kemikaalide, kuumuse ja leegi eest. Tõmbelukk koos katteklapiga. Elastsed sisseõmmeldud kummipaelad kapuutsiservas, vöökohal, käiseotstes ja sääreotstes tagavad liikumisvabaduse.
Antistaatiline.
Suurused: M, L, XL, XXL
1 tk individuaalses pakendis, 50 tk kastis.

Materjal: Mitte- kootud DELTATEK ® 6000. 100% polüpropüleen SMMS 60g.

Toote eelised:

Tugevad küljed: Deltatek 6000® SMMS materjal annab tootele väga hea hingavuse, kaitse kuumuse ja leegi eest. Antistaatiline.

Kasutusalad: Keemiakaitsekombinesoon on loodud kasutamiseks juhtudel, kus kandja võib tõenäoliselt puutuda kokku piiratud hulga kemikaalipritsmete ja toksilise tolmuga. Soovitame kasutada järgmistel juhtudel: kaitseks asbesti, leelismaterjalidest tulenevate happepritsmete ja vee vastu. Maksimaalse kaitse tagamiseks soovitame kandjal kasutada varrukatel ja sääre alumises osas lahustikindlat kleeplinti ning kanda ülikonna kapuutsi külge sama kleeplindiga kinnitatud maski. Kasutatakse: Toiduainetetööstuses, sanitaar- hügeenilistel töödel, kõrgtehnoloogilistel töödel, tööstuses.

Klikkige pildil, et vaadata seda suurelt!
Kood Vöötkood Suurus Värv Hind
(km-ga)
Lisa korvi*
DT221M 3295249181086 M valge 6.00 
DT221L 3295249181093 L valge 6.00 
DT221XL 3295249181116 XL valge 6.00 
DT221XXL 3295249181123 XXL valge 6.00 

* Kasti märgi tellitav kogus ning siis vajuta nupule Lisa



89/686/EEC

EN13034:2005
Tüüp 6

Kaitseriided vedelate kemikaalide vastu – nõuded kemikaalidekindlatele kaitseriietele, mis pakuvad piiratud kaitset vedelate kemikaalide vastu (varustuse tüüp 6), sealhulgas keha osaliselt kaitsvatele vahenditele (tüüp PB(6)). Selles standardis sätestatakse miinimumnõuded piiratud kasutusega ja piiratud kaitset pakkuvatele kemikaalidekindlatele kaitseriietele. Piiratud kasutusega kemikaalidekindlad kaitseriided on mõeldud kasutamiseks tingimustes, kus võib esineda kokkupuude väikeste pritsmetega, vedelikuaerosoolidega ning madala survega ja vähesel hulgal pritsmetega, mille puhul ei ole vajalik vedelikule täielikult (molekulaarsel tasemel) läbimatu barjäär.


EN13982-1:2004 
Tüüp 5

Kaitseriided tahkete kemikaalideosakeste vastu – nõuded kemikaalidekindlatele kaitseriietele, mis pakuvad kogu keha kaitset õhus leiduvate tahkete osakeste vastu (tüüp 5).
Selles standardis sätestatakse miinimumnõuded kemikaalidekindlatele kaitseriietele, mis pakuvad kaitset õhus leiduvate tahkete osakeste vastu (tüüp 5). Sellised kaitseriided kaitsevad kogu keha, s.t. nii jalgu, käsi kui torsot, näiteks üheosalised või kaheosalised kombinesoonid koos kapuutsiga või ilma kapuutsita, koos näokaitsega või ilma näokaitseta, koos jalgade kaitsega või ilma jalgade kaitseta.

EN533: INDEX 1

Kaitseriided – kaitse kuumuse ja leegi vastu. Selles standardis sätestatakse nõuded kaitseriietes kasutatavatele vähepõlevatele materjalidele ja materjaliühenditele. Vähepõlevaid materjale ja materjaliühendeid kasutatakse kaitseriietes riiete süttimise ohu vähendamiseks. Need kaitseriided sobivad kaitseks lühiajalise kokkupuute puhul väikese lahtise leegiga sellistes tingimustes, kus puudub märkimisväärne kuumuse oht.  

EN1149-1:2008

Antistaatilised kaitseriided on mõeldud kehale elektrilise laengu kogunemisest põhjustatud sädemete või tugeva elektrilahenduse tekkimise ärahoidmiseks. Neid kaitseriideid kasutatakse peamiselt plahvatusohtlikes keskkondades, nagu näiteks keemiatehastes, naftatöötluskäitistes, relvatehastes, kaevandustes jne. Samuti kasutatakse neid kaitseriideid laialdaselt sellistel aladel, kus tuleb elektrilahenduste eest kaitsta käsitsetavaid materjale, nagu näiteks elektroonika valmistamisel, pooljuhtidest seadmete kokkupanekul jne. Kolmandaks kasutusalade tüübiks on kontrollitud keskkonnaga töötingimused, nagu näiteks autode värvimise töökojad, kus tuleb vältida autode värvikihti sattuda võivate osakeste lendumist. Antistaatilised omadused saadakse materjali töötlemise teel elektrostaatilise laengu kogunemise vähendamiseks või materjalile metallist või süsinikust elektrijuhtide lisamise teel elektrostaatilise laengu mujale juhtimiseks. Kaitseriiete elektrostaatilisi omadusi käsitlevad mitu Euroopa standardit: 
- EN1149-1: Pinna elektriline takistus (testimeetod ja nõuded). Selle standardi kohaselt peab riiete kandja olema otseselt maandatud (näiteks metallpunutise kaudu) või kandma elektrit juhtivaid jalatseid. 
- EN1149-3: Testimeetodid elektrilaengu vähenemise mõõtmiseks. Selle standardi kohaselt on riietus induktsiooni põhimõttel antistaatiline, nii et selle kandja ei pea olema maandatud.

  EN1073-2
Klass 1 - Kaitseriietus radioaktiivse saastumise eest.