Tere tulemast!


Kintar Tööohutuskeskus toob maale aastast 1995 järgmisi isikukaitsevahendeid: töökindad, tööjalatsid, tööriided, ametirõivad, ilmastikukindlad ja spetsiaalsed tehnilised riided, vabaaja rõivad, pea-, silma-, näo-, hingamis-, kuulmis-, kukkumiskaitsevahendid jms.

Impordime täieliku valiku erinevate tööde teostamisel inimese kaitseks loodud kvaliteetseid, mugavaid, vastupidavaid, ajaga kaasaskäivate lahendustega, moodsa väljanägemise ja kliendisõbralike hindadega kaupu otse valmistajatelt.

Meie koostööpartnerid on põhiliselt ettevõtted Hiinas ja erinevates Aasia riikides, samuti mitmes Euroopa riigis.

Kintar Trading on Euroopa juhtiva isikukaitsevahendite väljatöötaja, valmistaja ja turustaja, viiel mandril esindatud ja rohkem kui 80 riiki müüva rahvusvahelise kontserni Delta Plus Group ametlik Partner Eestis.

Tootevaliku põhibrändide SG, DELTA PLUS, 3M, PELTOR, SATEXO, ALBA PRO, COFRA, EXENA, CXS, MICHELIN, TO WORK FOR, BJÖRNKLÄDER, HELLY HANSEN, L.BRADOR, SIEVI, JALAS, SHOWA, TEGERA, SALVEQUICK, TYVEK ja OXYLINE tooted on kõrgelt hinnatud kogu Euroopas ja meie klientide poolt ning leiavad kindlat igapäevast kasutamist erinevates töövaldkondades.

Et tooted oleksid kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad, oleme loonud head kontaktid edasimüüjatega Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis.

Meie põhilisteks klientideks on erinevad hulgi- ja jaemüügifirmad, töö- ja isikukaitsevahendite müügiga tegelevad firmad, kaubanduskeskused, ehitusmaterjalide müügikeskused, tehnikakauplused, ehitusettevõtted, tootmisfirmad, tehased, põllumajandus-ja metsatööstusettevõtted jne.

Me oleme alati valmis andma asjalikke soovitusi ja head nõu, et leida koos parim kaitse Teile ja Teie töökaaslastele!


Kintar Tööohutuskeskus

Turvalisus eelkõige!